Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Автокрісла

Як батькам вибрати відповідне автокрісло?

Очевидно, що кожен з вас хоче купити найкраще автокрісло. Звичайно, не існує одного єдиного кращого автомобільного крісла для всіх дітей. Однак ви без особливих зусиль можете підібрати ідеальне автокрісло саме для вашої дитини. В першу чергу, визначте, крісло якої групи підходить для вашої дитини. Вимірявши вагу дитини, ви легко зможете визначити групу. Також при виборі важливий вік і, найчастіше, ріст дитини, адже всі діти - індивідуальні, в тому числі і за своїми зовнішніми параметрами. Тому, в деяких випадках визначити правильну групу автокрісла без фахівця дуже складно. Потім важливо визначитися, сидіння з яким типом кріплення ви хочете придбати (актуально для груп 0+ і 1).

Зауважимо, що в нашому магазині дитячих товарів Потягусі, можна завжди отримати консультацію як в телефонному режимі, так і в офлайні, завітавши до нас у магазин в м. Бориспіль.

Пам'ятайте, що більшість автокрісел з кріпленням isofix можуть кріпитися також і за допомогою штатного ременя безпеки. Порівнюючи моделі всередині обраної групи, зверніть увагу на ті оцінки, які вони заробили в краш-тестах.

Також, слід пам'ятати, що всі автокрісла, що мають сертифікат відповідності стандартам Європейської Економічної Комісії ООН (ECE) або Міжнародної організації зі стандартизації (ISO), задовольняють існуючим в Європі високим нормам дитячої пасивної безпеки. 

Вгору